Collection: Lip Care
-
Cotton Candy Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Strawberries 'n Cream Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Juicy Peach Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Pina Colada Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Creme de Menthe Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Pineapple Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Black Cherry Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Cookies 'n Cream Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Bubblegum Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Pink Paradise Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Vanilla Cupcakes Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Rosé All Day Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Blue Raspberry Mega Moisture Jumbo Lip Balm
2 Jumbo Balms - $22
3 Jumbo Balms - $30Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD